Skiareály

Funline Pec pod Sněžkou

Logo SkiResort Černá hora - PecFUNLINE tratě najdete v Peci pod Sněžkou hned dvě a to na sjezdovkách Smrk s délkou 450m a také na sjezdovce Zahrádky s délkou 300m. SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největším lyžařským resortem v ČR, který tvoří propojené areály Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa, a Svoboda nad Úpou.

VíceVideo

Funline Monínec

Logo Monínec FUNLINE trať Monínec je situována na dojezdu hlavní sjezdovky, takže zábavu si může užít zdarma naprosto každý, kdo využívá lanovou dráhu. Funline Monínec sousedí se snowparkem, který je svým nastavením určen především začátečníkům. Funline zábavná trať ve skiareálu Monínec je při večerním ježdění uměle nasvícena, takže si užijete zábavu nejen přes den.
VíceVideo


Funline Dolní Morava

Logo Dolní Morava relax & sport resortTrať Funline na Dolní Moravě je pro Vás připravena pod lanovkou u Slona a vy si jí můžete užít v rámci platné permanentky zcela zdarma. Vedle trati Funline je také vybudován malý snowpark, který je svým nastavením obtížnosti určen především začátečníkům. 

VíceVideo