Projekt Funline

V roce 2014 spustila naše společnost  projekt  Funline, který  je celosvětovým trendem v portfoliu služeb nabízených skiareály své klientele. Funline je zábavná trať ze sněhu s hliněnými platformami, která perfektně vyplňuje mezeru mezi klasickým lyžováním či snowboardingem a mladými disciplínami jako je boardercross, skicross a freestyle. Dlouholeté zkušenosti našeho Funline parkdesignera s podobnými projekty v evropských zemích garantují 100% kvalitu s ohledem na bezpečnost návštěvníků. Cílem projektu Funline je vytvořit v rámci ČR rovnoměrně rozloženou síť těchto sportovišť  s jednotnou identitou a společným specifickým marketingem.

    

CO TVOŘÍ TRATĚ FUNLINE?

Základem tratí Funline jsou vhodně navržené hliněné platformy, které jsou s příchodem zimy zasněženy. Hlavní doménou ježdění na tratích Funline rozhodně není rychlost a obtížnost triků, ale především zábava navržená s ohledem na rozdílné zkušenosti návštěvníků a  jejich bezpečnost. Zábavné tratě Funline v sobě kombinují prvky mladých olympijských disciplín jako je boardercross, skicross a freestyle, kdy jednotlivé prvky trati tvoří terénní vlny, klopenky, průjezdové tunely,začátečnické mobilní překážky a další zábavné prvky.

KDE TRATĚ FUNLINE NAJDETE?

V zimní sezóně 2015/16 rozšiřujeme portfolio tratí Funline do nových resortů napříč ČR. Zábavu na sněhu si tak můžete užít v Peci pod Sněžkou (Krkonoše), na Monínci (Česká Sibiř), Dolní Moravě (Orlické hory/Jeseníky).

               

FUNLINE TOUR 2016

Funline Tour 2016 je eventová část projektu Funline primárně zaměřená na rodiče s dětmi. V rámci letošní Funline Tour navštívíme všechny skiareály, kde jsou tratě Funline realizovány. Program bude sestaven pro malé i velké a bude v sobě kombinovat zábavu a sport na sněhu.

Termíny a lokace Funline Tour 2017
Monínec                  28.01.2017
Dolní Morava           25.02.2017
Pec p. Sněžkou       26.02.2017   
 

 

FUNLINE PEC POD SNĚŽKOU from Funline on Vimeo.