Funline Tour 2017-Pec-report

07.03.2017

V neděli 26.02.2017 proběhla ve SkiResortu Černá Hora-Pec třetí letošní zastávka Funline Tour 2017, která je svým programem primárně zaměřena na rodiny s dětmi. Jednotlivé zastávky Funline Tour jsou spjaty se zábavnými tratěmi Funline, které najdete v celkem třech  skiresortech napříč ČR, tedy také na sjezdovce Smrk v Peci pod Sněžkou. V Peci je trať Funline nejdelší v ČR a svou délkou více jak 500m zaručuje zábavu pro malé i velké lyžaře a snowboardisty.

V rámci nedělního programu v Peci pod Sněžkou mohli jednotliví účastníci absolvovat bezplatnou výuku klasického lyžování a snowboardingu pod vedením profesionálů z lyžařské školy SkiResort Live, výuku základů freestyle snowboardingu pod vedením juniorské mistryně Evropy Klárky Janíkové. Součástí dne bylo také testování lyží a snowboardů značky K2, focení profesionálním fotografem Lukášem Oujeským, závod ve snowparku na Javoru či dětský slalom ve výukové zóně na dojezdu sjezdovky Javor, kde působí právě škola SkiResort Live.

Jak celý den vypadal mapuje video z Funline Tour Pec:

FUNLINE TOUR 2017-PEC POD SNĚŽKOU from Freestyle Area on Vimeo.

Po celý den probíhal také ve spolupráci s mediálním partnerem rádiem Černá Hora hudebně-soutěžní program, kde probíhaly souboje v nafukovacích koulích bumber-ball a také pro nejmenší balónkové soutěže  věcné ceny. Další zastávka letošní Funline Tour v Peci rozhodně povedla, dle reakcí byli děti a rodiče spokojeni.

Více informací najdete: www.funline.cz
facebook.com/funline.cz