Funline Tour 2016-Pec pod Sněžkou

13.02.2016

V sobotu  27.02.2016 proběhne v Peci pod Sněžkou zábavný den pro malé i velké, který je součástí Funline Tour 2016, která letos zavítá do několika zásadních skiareálů, kde najdete zábavné tratě Funline.

Hlavním dějištěm Funline Tour v Peci bude prostor před kasami na dojezdu sjezdovky Javor, kde vznikne stanové městečko s aktivitami, které v sobě kombinují zábavu a sport a program je primárně zaměřen na děti a jejich dospělácký doprovod. Současně některé aktivity budou rozmístěny v rámci celého skiareálu. Více k programu, umístění jednotlivých aktivit  a registraci se nejprve zastavte v informačním stánku ve stanovém městečku na dojezdu sjezdovky Javor před hlavními kasami.

Rádio Černá Hora
Zastávka v Peci pod Sněžkou je realizována ve spolupráci s rádiem Černá Hora, jehož moderátoři budou provázet celým dnem a kromě dobré muziky budou připraveny i zábavné soutěže pro malé i velké. Připravený budou pro starší účastníky např. Bumber Ball zápasy či balónková soutěž pro nejmenší.

 

KM Racing kamion
Martin Macík je součástí závodního týmu KM Racing a současně nejmladším řidičem, který nedávno úspěšně absolvoval se svým závodním kamionem náročnou Dakarskou rallye. Martin a jeho závodní kamion dorazí také do Pece, takže si můžete kamion prohlédnout, nafotit svépomocí či naším profesionálním fotografem, nebo se třeba zůčastnit autogramiády tohoto mladého sympaťáka ze Sedlčan. 

 

Funline trať Pec pod Sněžkou
Funline trať v Peci je již druhým rokem realizována na sjezdovce Smrk a svojí délkou 500m je nejdelší tratí v ČR. Hlavní doménou ježdění na tratích Funline rozhodně není rychlost a obtížnost triků, ale především zábava pro malé i velké navržená s ohledem na rozdílné zkušenosti a bezpečnost. Zábavné tratě Funline v sobě kombinují prvky mladých olympijských disciplín jako je boardercross či skicross , kdy jednotlivé prvky trati tvoří terénní vlny, klopenky, průjezdové tunely a další zábavné prvky.

 

Burton Riglet Park
Projekt Burton Riglet Park je zaměřen na výuku snowboardingu  pro děti od 2 do 6 let, která není běžně v lyžařských a snowboardových školách realizována. Součástí Riglet Parku budou také instruktoři, kteří bezpečnou a zábavnou formou představí nejmenším snowboardistům tento sport. Výuka v Burton Riglet Parku trvá cca. 5 minut a po absolvování dostane každý účastník medaili, diplom a památeční fotku a malý dárek. Pro výuku není potřeba jakékoliv vybavení-ve stánku Burton je možnost bezplatného zapůjčení dětských snowboardů, bot, vázání  a helem.

 

Happy Hill-dětský slalom
Dětský slalom je realizován ve spolupráci se ski/snb školou Happy Hill a v tomto případě nepůjde o závodní disciplínu na čas, ale spíše o zábavu a první zkušenosti pro nejmenší  lyžaře a snowboardisty.

Happy Hill-bezplatná výuka snowboardingu a lyžování
Opět ve spolupráci se ski/snb školou Happy Hill proběhnou také dva bezplatné výukové bloky, kde se pod vedením profesionálního instruktora lyžování a snowboardingu můžete zdokonalit.  Výukové bloky po 1,5h budou přizpůsobeny a určeny především dětským zájemcům. Kapacita je omezena max. na 10+10 zájemců ( ski+snb) v jednom výukovém bloku (celkem dva výukové bloky)a je nutná registrace předem ve stanovém městečku.

Testování snowboardového a lyžařského vybavení
Do Pece dorazí testcentra amerického výrobce lyží značky K2 skis  a snowboardového vybavení Burton snowboards. Můžete si tak bezplatně otestovat kvalitní lyže, lyžařské boty, snowboardy a snowboardové vázání pro děti i dospělé. Profesionální personál vám také rád poradí s výběrem vhodného vybavení.

 

Focení a tisk fotografií
V rámci celého dne a jednotlivých stanovišť se bude po skiareálu v Peci pohybovat profesionální fotograf, který bude k dispozici malým i velkým návštěvníkům. Po dohodě se můžete nechat zvěčnit třeba u dakarského kamionu, nebo třeba při průjezdu slalomem či trati Funline. Součástí profesionálního focení pak bude možnost bezplatného tisku vašich fotografií přímo ve stanovém městečku. Současně bude možno všechny fotografie stáhnout po akci na webu Funline.cz

Všechny Vás srdečně v rámci Funline Tour 2016 zveme v sobotu 27.02.2016 do Pece pod Sněžkou!!!
Více aktuálních informací najdete:
www.facebook.com/funline