Funline Tour 2017-Monínec-report

10.02.2017

V sobotu 28.01.2017 proběhla ve skiareálu Monínec první letošní zastávka Funline Tour 2017, která je svým programem primárně zaměřena na rodiny s dětmi. Jednotlivé zastávky Funline Tour jsou spjaty se zábavnými tratěmi Funline, které najdete v celkem třech  skiresortech napříč ČR, tedy také na dojezdu hlavní sjezdovky na Monínci.

V rámci sobotního programu na Monínci mohli jednotliví účastníci absolvovat bezplatnou výuku klasického lyžování a snowboardingu pod vedením profesionálů z lyžařské školy Monínec, výuku základů freestyle snowboardingu pod vedením juniorské mistryně Evropy Klárky Janíkové. Součástí dne bylo také testování lyží a snowboardů značky K2, focení profesionálním fotografem Lukášem Oujeským, závod ve snowparku či dětský slalom pod hotelem Monínec.

Mrkněte na video z Monínecké zastávky Funline Tour 2017.

FUNLINE TOUR 2017-MONÍNEC from Freestyle Area on Vimeo.

Bez ohledu na mlhavé a poměrně chladné počasí  se první zastávka letošní Funline Tour rozhodně povedla a pokud jste ještě některou z tratí Funline nevyzkoušeli, tak třeba na Monínci máte ideální možnost si užít na lyžích či snowboardu trocha netradiční zábavy.

Další zastávky Funline Tour 2017 jsou naplánovány 25.02. Dolní Morava a 26.02. Pec pod Sněžkou.
Více informací najdete: www.funline.cz
facebook.com/funline.cz